KONST / Litografier / Färglitografi 6307345
nr 630 7345
Maurice Utrillo
(1883-1955), Frankrike
Färglitografi , Signerad & numrerad, Maurice Utrillo, 218/970, 29x44
Maurice Utrillo, fransk bildkonstnär född 1883, död 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2010
kl 17:07:16
22/3 15:55:46
Maurice Utrillo
Läs mer om Maurice Utrillo